Yandex و رونمایی از اسپیکر هوشمند

0
193
Yandex و رونمایی از اسپیکر هوشمند
Yandex و رونمایی از اسپیکر هوشمند

Yandex و رونمایی از اسپیکر هوشمند

شرکت روسی یاندکس به تازگی اسپیکر هوشمندی را رونمایی کرده که Yandex.Station نام دارد. اسپیکری با طراحی قابل توجه که نسبت به رقبا چیزی کم نداشته بلکه کیفیت صدا و طراحی بزرگی برای آن در نظر گرفته شده است. این اسپیکر به دستیار هوشمند Alice مجهز است که پیشتر در اکتبر سال ۲۰۱۷ با این دستیار هوشمند آشنا شدیم. همانند دیگر اسپیکرهای هوشمند این دستگاه به کمک دستیار هوشمند Alice تجربه کاربری خوبی را برای کاربران خود رقم می زند. به کمک دستیارهای هوشمند مختلف می توان به شکل فرامین صوتی به اسپیکر دستوراتی داد تا آن را انجام دهد. دستوراتی از قبیل کنترل سیستم های هوشمند و کنترل اسپیکر که دیگر نیاز به کنترل دستی نیست.

اسپیکر هوشمند Yandex از طراحی استوانه ای مکعبی بهره می برد و پوشش پارچه ای برای افزایش دوام و کیفیت برای آن فراهم آمده است. اسپیکر هوشمندی که می تواند نیاز مخاطب خود را در بحث یک اسپیکر هوشمند به سادگی برآورده سازد.

محبوبیت اسپیکرهای هوشمند در حال افزایش است
مطلب مرتبط

از ویژگی های اسپیکر این مدل باید به دو توییتر ۱۰ واتی ۲۰ میلیمتری، یک ووفر ۳۰ واتی ۸۵ میلیمتری و یک رادیاتور منفعل ۹۵ میلیمتری و سایز ۱۴*۱۴*۲۳ سانتیمتری اشاره داشت. قدرت کلی این اسپیکر به ۵۰ وات می رسد و نباید انتظارات بسیاری در بحث قدرت صوتی داشت. با محدوده فرکانس ۵۰ تا ۲۰ هزار هرتزی و قابلیت لغو نویز، Yandex می تواند کیفیت خوبی در بحث صدا از خود نشان دهد. اسپیکر هوشمند بلوتوثی Yandex.Station با قیمت ۱۶۰ دلار در تابستان سال جاری روانه بازار خواهد شد.

برای کسب جزئیات کافی به وب سایت یاندکس می توانید مراجعه کنید.

منبع:  geeky-gadgets

ارسال یک دیدگاه