Sobro میزی هوشمند و کاربردی

0
128
Sobro میزی هوشمند و کاربردی
Sobro میزی هوشمند و کاربردی

Sobro میزی هوشمند و کاربردی

این روزها فناوری هر روز پیشرفت کرده و می توان شاهد اختراع دستگاه هایی بود که تا پیش از این شاهد آن نبودیم. یکی از آنها میز هوشمند Sobro است که به تازگی در جریان نمایشگاه MWC 2018 توسط استارتاپی به همین نام رونمایی شد.

این میز را باید یکی از برترین میزهای جهان دانست که در نوع خود بی نظیر است و تفاوت عمده ای با سایر میزهای تاکنون ساخته شده دارد. سازندگان Sobro افرادی هستند که پیش از محصولات هوشمند دیگری را معرفی کردند و حال نوبت به میز Sobro رسیده است. به تازگی در Indigogo کمپینی برای این میز ایجاد شده تا حمایت مالی در جهت تولید انبوه آن شود و سازندگان این محصول بتوانند با کسب بودجه ای مراحل تولید را فراهم آورند.

Sobro میزی هوشمند و کاربردی
Sobro میزی هوشمند و کاربردی

بسیاری از استارتاپ ها به دلیل عدم برخورداری از بودجه کافی در راستا تولید دستگاه خود سری به کمپین ها زده تا بتوانند ایده خود را به تولید انبوه رسانده و دردسترس همگان قرار دهند. در این بین Sobro نیز چنین محصولی محسوب شده و برای عرضه نیاز به کسب بودجه ای داشته و سازندگان آن در Indigogo کمپینی به راه انداختند تا بتوانند بودجه لازم را فراهم آورند.

در این میز قسمت سردکنی قرار داشته که موجب نگهداری نوشیدنی ها می شود. گذشته از آن سیستم روشنایی آرامش بخش قابل کنترلی روی میز قرار داشته که اجازه می دهد لذت بیشتری هنگام استراحت داشت.

یکی دیگر از قابلیت های میز اسپیکرهای بلوتوثی بوده که می توان به پخش موسیقی پرداخت و یا با لذت فیلمی تماشا کرد. با تمام این تفاسیر می توان بیان داشت که Sobro میزی کاربردی و هوشمند به شمار می رود که در تاریخ نامشخصی به فروش می رسد. برای کسب جزئیات بیشتر به صفحه Indigogo این میز مراجعه کنید.

آمازون در بازار اسپیکر هوشمند در حال سقوط است
مطلب مرتبط

منبع: Ubergizmo

ارسال یک دیدگاه