CES 2017-بخش دوم

0
336

با درود به شما همراهان گرامی

در ادامه دستاوردهای جدید رونمایی شده در نمایشگاه CES 2017 با ما همراه باشید.

کلید Instant Switch برای کنترل دیوایس های هوم کیت اپلinstant_switch_ces2017

شرکت iDevices که به تولید پریزهای برق و دیگر لوازم هوشمند سازگار با پلتفرم HomeKit اپل می پردازد، در نمایشگاه CES 2017 از محصولی جدید به نام Instant Switch رونمایی کرد. این گجت در واقع یک ریموت بلوتوثی به شمار می رود که همچون کلیدهای برق معمولی روی دیوار نصب شده، و کنترل دیگر لوازم این کمپانی را بر عهده می گیرد. ویژگی اصلی Instant Switch این است که می توان آن را در هر قسمتی از منزل نصب کرد، بدون اینکه به سیم کشی نیاز داشته باشد. بنابراین این گجت به محصولات HomeKit شامل Switch و Outdoor Switch یا Socket تعلق ندارد، اما می تواند مجموعه فوق را تکمیل نماید. گفتنی است محصول فوق با دو عدد باتری سکه ای CR2032 به مدت دو سال کار خواهد کرد. قیمت Instant Switch حدود ۱۰۰ دلار تعیین شده و از تابستان سال جاری به بازار عرضه می گردد

کنترل وسایل خانه هوشمند با ژست های حرکتی و Bixibixi-ces2017

بیکسی(Bixi)، محصول جدید کمپانی Bluemint Labs دستگاهی است که برای کنترل اسمارت فون ها و وسایل خانه هوشمند با ژست های حرکتی طراحی شده است. در واقع Bixi، هابی مجهز به وای فای است که به وسیله آن می توانید بدون نیاز به داشتن یک اسمارت فون کلیه وسایل خانه هوشمندتان را کنترل کنید. مضاف بر این ژست های حرکتی قابل شخصی سازی بیکسی اریجینال نیز در بیکسی ۲.۰ پشتیبانی می شوند، و این در حالیست که عمر باتری دستگاه حالا به یک ماه افزایش یافته است. البته بیکسی ۲.۰ هنوز در مراحل اولیه توسعه به سر می برد و Bluemint Labs امیدوار است که بتواند تا انتهای سال ۲۰۱۷ آن را روانه بازار کند.

چیپست های کوالکام برای اینترنت اشیا
مطلب مرتبط

آینه هوشمند HiMirror Plushimirrorplus-ces2017

این آینه به سیستم نورپردازی محیطی جدیدی مجهز شده که می تواند شرایط نوری مختلفی را شبیه سازی کند، تا بتوانید بر اساس آنها بهترین آرایش ممکن را برای چهره خود انتخاب کنید؛ البته شاید در نهایت بیشترین کاربرد آن در ثبت سلفی های متنوع و جذاب باشد.

ارسال یک دیدگاه