گوگل اسیستنت روی تلویزیون های هوشمند LG ThinQ

0
157
گوگل اسیستنت روی تلویزیون های هوشمند LG ThinQ
گوگل اسیستنت روی تلویزیون های هوشمند LG ThinQ

گوگل اسیستنت روی تلویزیون های هوشمند ThinQ 2018 ال جی دردسترس قرار گرفت

در نمایشگاه CES 2018 بود شرکت ال جی تصمیم می گیرد از تلویزیون هوشمند جدید ThinQ 2018 UHD خود رونمایی کند. تلویزیون هایی که با ابعاد مختلف روانه بازار شده و از دستیار هوشمند دیجیتالی گوگل اسیستنت بهره می برند.

تلویزیون هایی که با پردازنده آلفا ۹ و دستیار گوگل همراه شده تا بتوانند فراتر از یک تلویزیون هوشمند معمولی عمل کنند. در حال حاضر گوگل این دستیار را برای تلویزیون های جدید ال جی دردسترس قرار داده تا مخاطبان و کاربران بتوانند تجربه کاربری بهتری در کنار نمایشگرهای ThinQ 2018 UHD ال جی داشته باشند.

گوگل اسیستنت روی تلویزیون های هوشمند LG ThinQ

از ویژگی های دستیار هوشمند دیجیتالی گوگل اسیستنت می توان به قابلیت کنترل از راه دور تلویزیون، پیش بینی آب و هوا، یادآوری و مشخص کردن قرار، کنترل چراغ های هوشمند و برخی دستگاه ها که از گوگل اسیستنت پشتیبانی به عمل می آورند.

تلویزیون های هوشمند ال جی با چنین قابلیتی کاربری هوشمندانه و پیشرفته ای به کاربران خود ارائه می دهد. البته تنها تلویزیون های هوشمند ThinQ 2018 UHD ال جی نیست که از دسترسی به گوگل اسیستنت برخوردار است. در حال حاضر برندهای بزرگی چون سونی، پاناسونیک، سامسونگ و چندی دیگر از تلویزیون هوشمندی برخوردار هستند که دارای گوگل اسیستنت است.

پیش فروش اسپیکر هوشمند LG ThinQ
مطلب مرتبط

گذشته از آن به کمک دستیار هوشمند صوتی گوگل افراد قادرند به هوش مصنوعی ThinQ AI ال جی و سیستم هایی که از این هوش بهره می برند، متصل شوند. کاربری با این سیستم در ابتدا دشوار به نظر می رسد اما با کسب آموزش لازم می توانید به ویژگی های بزرگی دست پیدا کنید. به گفته ال جی در حال حاضر تلویزیون های هوشمندی چون SK9500, SK9000، SK8000 UHD ، Signature W8, C8, E8و B8 OLED از این دستیار برخوردار هستند.

برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت شرکت ال جی می توانید مراجعه کنید.

منبع: android central

ارسال یک دیدگاه