کانن و معرفی فلش هوشمند

0
310
کانن و معرفی فلش هوشمند
کانن و معرفی فلش هوشمند

شرکت کانن به عنوان یکی از برندهای مطرح تولیدکننده دوربین های حرفه ای می شناسند. برندی که تاکنون توانسته نظر مشتریان خود را جلب کرده و تولیدات بزرگی را در بازار عرضه دارد. حال به تازگی این کمپانی ژاپنی تصمیم گرفت فلش هوشمند ۴۷۰EX-AI را با هوش مصنوعی رونمایی کند.

کانن و معرفی فلش هوشمند ۴۷۰EX-AI با ترکیب خلاقانه هوش مصنوعی

canon_speedlite_470EX-AI_camera_flash
canon_speedlite_470EX-AI_camera_flash

این فلش به طور خودکار تنظیم شده و موجب خواهد شد تا در شرایط نوری کم تصاویر باکیفیتی بتوان به ثبت رساند. برخلاف فلش های معمولی که افراد خود باید آن را برای نوردهی دقیق و بی نقص تنظیم کنند، ۴۷۰EX-AI به شکل اتوماتیک نحوه گرفتن دوربین را تشخیص داده تا به همان حالت بتواند محیطی روشن را برای تصویربرداری باکیفیت رقم زند.

کانن برخلاف سایر شرکت های تولیدکننده دوربین با نوآوری های خود توانسته به شرکت بزرگی تبدیل شود و حال نوبت به معرفی ۴۷۰EX-AI رسیده است. فلشی با هوش مصنوعی که شرکت ژاپنی برای آن توسعه داده است.

کانن با معرفی فلش هوشمند ۴۷۰EX-AI به عکاسان آماتور نیز این اجازه را می دهد تا در بهترین شرایط نورپردازی تصویربرداری حرفه ای داشته باشند و دیگر نیاز به کنترل دستی و دشوار فلش توسط افراد نیست. افزوده شدن هوش مصنوعی Bounce کانن به این فلش کارها به شکل خودکار توسط فلش انجام می گیرد و  عکاسان دیگر نباید دستی به این فلش برده و به تنظیم معمولی آن بپردازند که عمدتا نمی توان تصاویر زیبایی را از آن بدست آورد و با مجموعه ای تصاویر نامطلوب افراد را رو به رو می سازد.

هوش مصنوعی و افزایش سرعت انتشار بروزرسانی ویندوز 10
مطلب مرتبط

کانن قصد داشته فلش هوشمند جدید ۴۷۰EX-AI را که برای دوربین های حرفه ای DSLR خود توسعه داده در اواخر ماه فوریه با قیمت ۴۰۰ دلار عرضه دارد. اگرچه قیمت این فلش در سطح یک دوربین DSLR بوده اما این نکته حائز اهمیت است که برای نخستین بار چنین دیوایسی معرفی می شود.

منبع: geeky-gadgets

ارسال یک دیدگاه