پشتیبانی تلویزیون های هوشمند ال جی از آمازون الکسا

0
144
پشتیبانی تلویزیون های هوشمند ال جی از آمازون الکسا
پشتیبانی تلویزیون های هوشمند ال جی از آمازون الکسا

اسمارت تی وی های ال جی هم اکنون از الکسا آمازون پشتیبانی می کنند

شرکت ال جی یکی از کمپانی های بزرگ تولیدکننده تلویزیون های هوشمند بوده که هر سال به افزودن ویژگی جدیدی برای تلویزیون های هوشمند خود می پردازد. البته در کنار آن نسل جدیدی از TVهای خود را نیز معرفی می کند تا موجب رضایت طرفداران شود. پلتفرم تلویزیون های این شرکت webOS است که در مقایسه با اندروید تی وی ویژگی های جدید و متفاوتی دارد.

این کمپانی همیشه قابلیت هایی را به تلویزیون خود می افزاید و پیشتر اعلام شد گوگل اسیستنت بزودی به پشتیبانی برخی مدل تلویزیون های ال جی خواهد پرداخت. حال به تازگی نوبت دستیار هوشمند دیجیتالی الکسا آمازون شده تا از تلویزیون هوشمند ال جی بپردازد. بوسیله این دستیار افراد می توانند به شکل هوشمندانه ای از تلویزیون برخوردار شوند. البته این نکته حائز اهمیت است که در حال حاضر نیز می تواند کاربری هوشمندانه ای در کنار تلویزیون شرکت کره ای ال‌جی داشت.

گفتنیست پشتیبانی تی وی های ال جی شامل تمامی مدل ها نشده بلکه مدل های OLED 2018 و مدل های Super UHD با هوش مصنوعی ThinQ AI را دربرمی گیرد. بنابراین سایر مدل ها قابلیت پشتیبانی از الکسا آمازون را نداشته و تنها همین مدل تلویزیون های ال جی دربرگیرنده الکسا هستند. به لطف این دستیار هوشمند دیجیتالی آمازون کاربری با تلویزیون های هوشمند ال جی آسان تر شده و افراد می توانند به شکل راحتی کاربری با تلویزیون های موردبحث و مشخص شده داشته باشند.

گوگل اسیستنت روی تلویزیون های هوشمند LG ThinQ
مطلب مرتبط

از جمله آنها باید به کنترل کاملی چون تغییر شبکه، تغییر حجم صدا، راه اندازی استریم خصوصی با شبکه یوتیوب و چندی دیگر را اشاره کرد که انبوهی از ویژگی را در اختیار مخاطب و کاربر قرار می دهد. البته باید بیان داشت که بایستی به اینترنت متصل باشید تا بتوانید از الکسا بهره گیرید.

منبع: Ubergizmo

ارسال یک دیدگاه