پردازنده سری اسنپدراگون ۷۰۰ کوالکام

0
295
پردازنده سری اسنپدراگون 700 کوالکام
پردازنده سری اسنپدراگون 700 کوالکام

پردازنده سری اسنپدراگون ۷۰۰ کوالکام با پشتیبانی از هوش مصنوعی

شرکت کوالکام در جریان نمایشگاه MWC 2018 از نسل جدید پردازنده های میان رده خود رونمایی کرد. این کمپانی با معرفی پردازنده سری اسنپدراگون ۷۰۰ کوالکام قصد دارد هوش مصنوعی را به گوشی های هوشمند میان رده منتقل کند. قابلیتی که در میان رده ها نمی توان شاهد آن بود و تنها در پرچمداران باید به استفاده از این قابلیت پرداخت. بسیاری توانایی خرید گوشی هوشمند پرچمدار را نداشته از این رو باید هوش مصنوعی را کنار بگذارند. این مدل بین سری ۸۰۰ و ۶۰۰ قرار می گیرد که می توانند پردازنده های کاربردی و کارآمدی به شمار رفته و قابل توجه باشند.

مشحصات پردازنده سری اسنپدراگون 700 کوالکام
مشحصات پردازنده سری اسنپدراگون ۷۰۰ کوالکام

به گفته کمپانی پردازنده های سری ۷۰۰ تقریبا پرچمدار هستند زیرا شامل قابلیت هایی می شوند که سری ۸۰۰ هم از آن بهره می برند. بنابراین می توان این سری را بسیار مطلوب و قابل توجه دانست که کاربری حرفه ای رقم می زند. در حال حاضر رده بالاترین پردازنده کوالکام اسنپدراگون ۸۴۵ بوده و سری ۷۰۰ قرار است با کمی مشخصات پایین تر روی اسمارتفون های رده میانی جای گیرد و نباید انتظارات بسیاری همچون یک پرچمدار را از آنها داشت. اما به طور کلی می توانند نیاز مخاطب را به عنوان یک رده میانی برطرف سازند و عملکرد چشمگیری نیز از خود نشان دهند.

کوالکام سری ۷۰۰ را در مقایسه با ۶۰۰ با هوش مصنوعی بهتری همراه می داند زیرا توانایی پردازش های سخت تری را دارد. متاسفانه این شرکت مدل های مختلف سری ۷۰۰ را جداگانه معرفی نکرده اما اعلام شد از بلوتوث ۵.۰ پشتیبانی می کند و از وای فای و شبکه LTE پرسرعت تری برخوردار است. این شرکت در اواسط یا اواخر سال جاری این نوع پردازنده را در اختیار شرکت های تولیدکننده اسمارت فون قرار خواهد داد تا روی میان رده های قدرتمندی به کار گیرند و از هوش مصنوعی قابل توجهی برخوردار شوند.

کانن و معرفی فلش هوشمند
مطلب مرتبط

منبع: androidheadlines

ارسال یک دیدگاه