هوش مصنوعی و افزایش سرعت انتشار بروزرسانی ویندوز ۱۰

0
89
هوش مصنوعی و افزایش سرعت انتشار بروزرسانی ویندوز 10
هوش مصنوعی و افزایش سرعت انتشار بروزرسانی ویندوز 10

هوش مصنوعی و افزایش سرعت انتشار بروزرسانی ویندوز ۱۰

شرکت مایکروسافت همیشه هوش مصنوعی را در فعالیت های خود به کار می گیرد و نخستین بار نیست چنین تصمیمی می گیرد. این شرکت ردموندی در نظر داشته با هوش مصنوعی به انتشار بروزرسان ویندوز ۱۰ سرعت بخشد.

امروزه هوش مصنوعی در حال پیشرفت گسترده ای بوده و بسیاری از شرکت ها آن را در تولیدات خود به کار می گیرند. در هر روز با اتفاقات مختلفی پیرامون هوش مصنوعی رو به رو هستیم و حال نوبت به ویندوز ۱۰ رسید تا از این فناوری برخوردار شود.

پیشتر در خبری اعلام شد که محققان توانستند با هوش مصنوعی حرکت افراد پشت دیوار را تشخیص دهند. در جام جهانی نیز این هوش مصنوعی به کار گرفته شده و به نوعی فناوری موردبحث فراگیر است.

هوش مصنوعی و پیشرفت در تشخیص حرکت انسان در پشت دیوار
مطلب مرتبط

مایکروسافت در نظر داشته با هوش مصنوعی کمک کند تا دستگاه های واجد شرایط زودتر آن را دریافت کنند. مایکروسافت در بیانیه ای می گوید:

ما می خواهیم کاربرانمان رضایت قابل توجهی داشته و با مشکلات کمتری مواجه شوند. در این بین تماس های کمتری به بخش پشتیبانی ویندوز ۱۰ خواهد شد و این امر کمک شایانی است.

همکاری مایکروسافت و شیائومی
مطلب مرتبط

در پاییز ۲۰۱۷ شرکت مایکروسافت این برنامه را در بروزرسان ویندوز ۱۰ قرار داد تا به بررسی موضوع بپردازد و با کسب اطلاعات کافی به چنین آماری دست یابد. به کمک فناوری جدید شرکت مایکروسافت می توان انتظار داشت افراد سریعتر از بروزرسان ویندوز ۱۰ برخوردار شوند. مایکروسافت اعلام کرده بروزرسانی ها توسط ۲۵۰ میلیون دستگاه ویندوزی دریافت شده و باید انتظار داشت تا در آینده شاهد کسب اطلاعات بیشتر باشیم.

پیش بینی می شود مایکروسافت هوش مصنوعی را در فعالیت های دیگری نیز به کار گیرد و تنها به این موضوع بسنده نخواهد کرد.

ارسال یک دیدگاه