های اسیسنت، دستیار هوشمند دیجیتالی هوآوی

0
203
های اسیسنت، دستیار هوشمند دیجیتالی هوآوی
های اسیسنت، دستیار هوشمند دیجیتالی هوآوی

شرکت هوآوی هر سال نسل جدیدی از گوشی های هوشمند خود را به مشتریان ارائه می دهد. گوشی های هوشمندی که از مشخصات قابل توجهی بهره می برند و برخی از آنها نیز پرچمداری محسوب می شوند. در این بین شرکت چینی می خواهد برای رقابتی با رقبا از دستیار هوشمند دیجیتالی بهره گیرد که می تواند عملکردی بهتر از دستیارهایی چون سیری، کورتانا، گوگل اسیستنت و بیکسبی از خود نشان دهد. هوآوی در چند سال اخیر تلاش های بسیاری کرده تا بتواند از رقبا پیشی گیرد و در این بین بیشتر محصولات خود را چون تراشه پردازشی و برخی دیگر را به شکل اختصاصی تولید می کند.

های اسیسنت دستیار هوشمند دیجیتالی هوآوی

انتظار می رود این دستیار هوشمند دیجیتالی که به عنوان های اسیستنت شناخته شده، قابلیت هایی فراتر از یک دستیار هوشمند دیجیتالی معمولی داشته باشد و کمپانی هوآوی نیز برنامه بسیاری برای این دستیار دارد. در حقیقت های اسیستنت رقیبی برای الکسا آمازون بوده و تجربه کاربری خوبی را برای پرچمداران هوآوی رقم می زند. بعید به نظر می رسد شرکت چینی بخواهد در میان رده ها چنین قابلیتی را به کار گیرد و انتظار داریم در سال ۲۰۱۸ با معرفی پی ۲۰ و میت ۲۰ های اسیستنت نیز با آنها همراهی کند.

دستیار هوشمند دیجیتالی که می تواند عملکرد چشمگیری را از خود نشان داده و رقیب سرسختی برای سایر دستیارهای هوشمند دیجیتالی باشد. البته هوآوی دقیقا به این دستیار اشاره نکرده از این رو دشوار است تا اظهار نظر درستی داشت. این دستیار نام آن از طریق بروزرسان EMUI 8.1 و سیستم عامل ۸.۱ اوریو میت ۱۰ آشکار شده و نوید معرفی آن را در سال جاری می دهد. احتمال داشته هوآوی در جریان رونمایی از میت ۲۰ یا پی ۲۰ این دستیار هوشمند دیجیتالی را معرفی کرده و در اختیار کاربران قرار دهد تا هوشمندانه عمل کنند.

بررسی چند راهی برق Xiaomi
مطلب مرتبط

منبع: Ubergizmo

ارسال یک دیدگاه