هاب هوشمند خانگی Mixtile

0
293
هاب هوشمند خانگی Mixtile

هرکسی که می خواهد برای سیستم جدید اتوماسیون خانگی خود اقدام کند تا بتواند به کنترل هوشمند اجزای مختلف خانه خود بپردازد، شاید سیستم جدید هاب خانگی Mixtile را به عنوان یک هاب جدید تازه معرفی شده انتخاب کند. سیستمی کم نظیر که می توان انتظار و عملکرد گسترده ای از آن داشت و تجربه بزرگی می تواند برای افراد رقم زند. برخلاف مدل های دیگر Mixtile یک هاب کامل برای اتوماسیون خانگی بوده و توسط شرکت Focalcrest که مقر آن در سانفرانسیسکو قرار داشته با نام Mixtile Hub تولید شده است.

دستیار صوتی Mixtile
دستیار صوتی Mixtile

هاب هوشمند خانگی Mixtile

هاب ها اتوماسیون های خانگی هوشمندی را برای افراد رقم می زنند تا محیطی هوشمند را برای کاربر فراهم آورند. نام کامل دستگاه Focalcrest Mixtile Hub شناخته شده از پردازش داده و ذخیره سازی بومی بهره می برد که به شکل کمک صوتی نیز قابل پشتیبانی است. به کمک این سیستم می توان از خانه کاملا هوشمندی برخوردار شد که تمامی سیستم های آن هوشمند بوده و دیگر نیاز نیست به شکل سنتی سیستم روشنایی، تهویه و امنیتی را فعال یا غیر فعال کرد.

خانه هوشمند به مراتب نسبت به خانه های غیرهوشمند مصرف انرژی کمتری داشته و در نتیجه هزینه پایین تری برای افراد به دنبال دارند. در مطلب زیر این مقایسه انجام شده است. این اسمارت هاب از دستگاه های ZigBee, Z-Wave, Wi-Fi و بلوتوثی پشتیبانی می کند.

خانه هوشمند یا اتوماسیون هوشمند خانه؟
مطلب مرتبط

کمپین این محصول در حال حاضر در وبسایت Indiegogo در حال جمع آوری سرمایه لازم برای تولید انبوه است و تا بحال حدود ۲۶.۰۰۰$ از حدود ۱۷۰ سرمایه گذار جذب نموده که بیشتر از رقم مورد نظر آنها بوده است و این در حالی است که حدود ۱۲ روز دیگر از کمپینشان باقی مانده است. Mixtile همانطور که گفته شد توسط شرکت سانفرانسیسکویی Focalcrest طراحی و توسعه پیدا کرده و بزودی دردسترس مشتریان قرار می گیرد. انتظار می رود بزودی این شرکت محصولات بهتری را ارائه داده و سبد محصولات هوشمند خود را دوچندان سازد و هوشمندسازی خانه ها را رقم زند.

در ادامه ویدیو معرفی این محصول نیز قرار داده میشود.

منبع: geeky-gadgets

ارسال یک دیدگاه