نگاه فنی به آمازون اکو

0
142
نگاه فنی به آمازون اکو
نگاه فنی به آمازون اکو

آشنایی با اسپیکر هوشمند اکو آمازون

شرکت آمازون نخستین بار اکو را به عنوان اسپیکر هوشمند خود که از دستیار هوشمند صوتی الکسا بهره می برد، معرفی کرده است و در این مطلب نگاه فنی به آمازون اکو را باهم مرور خواهیم کرد. اسپیکری که انقلابی به وجود آورده و بیشتر کمپانی ها را به سمت این صنعت روانه سازد. این اسپیکر ۳۶۰ درجه استوانه ای کیفیت صدا بالایی داشته و می توان آن را با سیستم های هوشمند خانه سازگار کرد.

در سال ۲۰۱۵این اسپیکر به یکی از محصولات جذاب آمازون تبدیل شده و کیفیت ساخت آن نیز قابل توجه و بالا محسوب می شود. با اتصال به شبکه وای فای، اکو آمازون اجازه می دهد آن را به دیگر دیوایس های هوشمند متصل ساخته و از آن بهره گیرید.

آمازون اکو را میتوان بعنوان هاب در خانه هوشمند استفاده کرد.

هوشمندی اسپیکرها از این رو بوده که می توان با اتصال به اینترنت آنها را به عنوان یک هاب سایر دستگاه های هوشمند به کار گرفت و کاربردی باشد. آمازون اکو نیز در دسته اسپیکرهای هوشمند حرفه ای قرار گرفته و می تواند عملکردی قابل توجه از خود نشان دهد. در این میان داشتن انتظاراتی چون کیفیت صدا مطلوب، طراحی قابل توجه و برخی دیگر بیراه نیست.

amazon echo2
amazon echo2

آمازون این اسپیکر را به شکلی طراحی کرده تا فضای بسیاری را اشغال نکرده و کارآمد به شمار رود. اکو تنها یکی از اسپیکرهای هوشمند آمازون محسوب شده که شامل چندین مدل می شود و هر یک ویژگی های خاص خود را دارند.

اکو اولین اسپیکری بود که شرکت آمازون آن را معرفی کرد و با استقبال بسیاری رو به رو شد. در حقیقت باید این محصول را  آغاز نسل اسپیکرهای هوشمند دانست که در نهایت سایر شرکت های بزرگ فناوری به سمت این صنعت کشانده و بسیاری نیز به این دستگاه ها علاقه پیدا کردند.

معرفی آمازون اکو۲
مطلب مرتبط

با تمام این تفاسیر باید بیان داشت که اکو آمازون محصول قابل توجهی بوده و عمل ایده آلی می تواند از خود نشان دهد.

منبع: Amazon

ارسال یک دیدگاه