نسخه ارزان تر هوم پاد بزودی معرفی می شود

0
159
نسخه ارزان تر هوم پاد بزودی معرفی می شود
نسخه ارزان تر هوم پاد بزودی معرفی می شود

شرکت اپل در بهار سال  ۲۰۱۷تصمیم گرفت از اسپیکر هوشمند و کارآمدی به نام هوم پاد رونمایی کند؛ اسپیکری که مبتنی بر دستیار دیجیتالی هوشمند سیری بوده و در کنار طراحی مدرن از کیفیت صدا بالایی بهره می برد. در مطالبی جداگانه به معرفی آن و حتی اشکالاتی که کاربران با آن مواجه شدند پرداختیم.

معرفی اپل هوم پاد
مطلب مرتبط
تجارت جدید اپل برای تولیدکنندگان لوازم جانبی
مطلب مرتبط

این شرکت هر سال نسل جدیدی از محصولات خود را معرفی می کند و به نظر می رسد در سال ۲۰۱۸ نیز قصد داشته نسل جدید هوم پاد را با قیمتی کمتر رونمایی کند. نسخه اول با نام همان هوم پاد قیمتی ۳۴۹ دلاری داشته و بسیاری به انتقاد از اپل پرداختند و این اسپیکر را گران قیمت محسوب کردند. متاسفانه قیمت بالا موجب شد تا استقبال چشمگیری از اسپیکر اپل صورت نگیرد و فروش در سطح کمتر از انتظار انجام گیرد. حال با معرفی نسخه ارزان تر هوم پاد احتمالا شاهد فروش چشمگیرتری خواهیم بود اگرچه جزئیات دقیقی در کار نیست و تنها به شایعات پرداختیم.

هوم پاد اولین اسپیکر هوشمند اپل بوده که با دستیار هوشمند دیجیتالی سیری معرفی شد

دستیاری که در حال حاضر روی بیشتر محصولات اپل می توان به آن دست پیدا کرد و بسیار کارآمد است. البته براساس بررسی های صورت گرفته این دستیار در مقایسه با رقبا نتوانسته عملکرد خوبی از خود نشان دهد و ضعف هایی نشان داده است. هوم پاد جدید شاید در سال جاری معرفی شود اما دقیقا طراحی و اطلاعات آن در دست نیست تا به این محصول مقرون به صرفه اپل اشاره کرد. تاکنون شایعاتی درباره نسل جدید هوم پاد منتشر شده اما هیچ یک توسط کوپرتینویی ها به تایید یا تکذیب نرسیده تا از حقیقت سربرآورد.

بنابراین باید منتظر ماند تا مشخص شود این کمپانی مطرح چه برنامه ای برای نسل جدید هوم پاد یا اسپیکر هوشمند آینده خود دارد. احتمالا نقایص نسخه فعلی در نسخه جدید برطرف خواهد شد.

منبع: Geeky-Gadgets

ارسال یک دیدگاه