نست و معرفی سنسور حرارتی جدید

0
127
نست و معرفی سنسور حرارتی جدید
نست و معرفی سنسور حرارتی جدید

شرکت نست را می توان یکی از برندهای بزرگ تولیدکننده دستگاه های خانگی هوشمند دانست که در طول فعالیت خود توانسته با محصولاتی قابل توجه به سود مالی فراوانی دست پیدا کند. البته موفقیت های این استارتاپ در اوایل کار موجب شد تا گوگل یا بهتر بگوییم، آلفابت تصمیم به خرید نست گرفته و در حال حاضر این شرکت به عنوان یکی از زیرمجموعه های آلفابت شناخته می شود.

هر سال این کمپانی محصولات هوشمند جدیدی معرفی می کند و به تازگی تصمیم گرفت یک سنسور حرارتی جدید را مناسب خانه های هوشمند معرفی کند. اخیرا نست دستگاه ورود هوشمند Hello video doorbell را معرفی کرد و سپس عرضه بازار نمود. حال با گذشت مدت زمانی کوتاه نوبت به معرفی یک سنسور حرارتی جدید رسیده که برای خانه های هوشمند گزینه مناسبی خواهد بود و باید آن را در خانه هایی که به اکوسیستم یا هابی مجهز هستند، به کار گرفت.

نست و معرفی سنسور حرارتی جدید

به کمک سنسور حرارتی نست می توان درجه حرارت خانه خود را با اتصال دستگاه به ترموستات کنترل کرده و بررسی کنید. هر خانه باید درجه حرارت متفاوتی داشته باشد و اگر سطح درجه حرارت استاندارد نباشد موجب خواهد شد تا احساس ناراضیتی داشته باشید. این سنسور حرارتی جدید نست با قیمت ۳۹ دلار برای پیش خرید دردسترس قرار داشته و افراد قادرند آن را با چنین هزینه ای پیش خرید کنند. عرضه نهایی در ماه آوریل خواهد بود و پیش خرید کنندگان با تهیه دستگاه در حال حاضر باید تا آوریل سال جاری منتظر باشند. برای کسب جزئیات بیشتر بهتر است به وب سایت رسمی شرکت نست مراجعه کنید.

افزایش سه برابری پشتیبانی دستگاه ها توسط گوگل اسیستنت
مطلب مرتبط
نست و معرفی سنسور حرارتی جدید
نست و معرفی سنسور حرارتی جدید

انتظار می رود در ماه های آینده محصولات هوشمند دیگری از این برند شناخته شده تحت مالکیت آلفابت را شاهد باشیم و تنها به سنسور حرارتی مورد اشاره بسنده نکند.

منبع: geeky-gadgets

ارسال یک دیدگاه