معرفی Amazon echo show

0
105
معرفی Amazon echo show
معرفی Amazon echo show

اسپیکر اکو شو آمازون

شرکت آمازون اکوشو را در سال ۲۰۱۷ معرفی کرد. اسپیکرهوشمندی که برای نخستین در میان رقبا به صفحه نمایشی مجهز شده و باید آن را محصولی پریمیومی و باکیفیت دانست. هر سال آمازون محصول جدیدی معرفی می کند و برای سال ۲۰۱۷ نیز به سراغ معرفی Amazon echo show رفت .

معرفی آمازون اکو۲
مطلب مرتبط

همانطور که از نام این دستگاه مشخص است ترکیبی از قابلیت اکو و صفحه نمایشی با شو است. آمازون با این دیوایس گجتی معرفی کرده که می تواند تماس ویدئویی را به سادگی حاصل کند و کیفیت صوتی بالایی را به مخاطب ارائه دهد. با این حساب می توان اکوشو آمازون را اسپیکر کارامد از برند آمازون دانست.

گذشته از آن گران قیمت ترین اسپیکر Amazon به شمار رفته و مشاهده ویژگی های مختلف در آن تجربه کارآمدی خوبی را در اکوشو رقم می زند. این اسپیکر طراحی باکیفیتی داشته و می تواند نظر هر فردی را به خود جلب کند. آمازون در ساخت اسپیکرهوشمند تبحر فراوانی داشته و سال ۲۰۱۷ نیز تصمیم گرفت با معرفی اکوشو نشان دهد ایده کمپانی در این زمینه تنها به اسپیکرهای ساده و معمولی ختم نمی شود.

amazon echo show
amazon echo show

اکوشو با داشتن نمایشگری بسیار کاربردی تر از اسپیکرهای هوشمند ساده بوده زیرا می توان به نمایش پیش بینی آب و هوا، اخبار روز، برقراری تماس تصویری، نمایش پیام ها و برخی دیگر بپردازد. گذشته از آن با دستیار هوشمند صوتی الکسا نیز یکپارچه بوده که از دستیارهای دیجیتالی تحسین شده و پیشنهادی متخصصان گجت های هوشمند است. این دستیار صوتی توانسته در کنار سایر رقبا عملکرد بهتری از خود نشان دهد.

معرفی اسپیکر اکو اسپات آمازون
مطلب مرتبط

اکوشو برای خانه های هوشمند و کاربران حرفه ای طراحی شده و با قیمتی ۲۲۰ دلاری در بازار به فروش می رسد. همانطور که گفته شد اکوشو گران قیمت ترین محصول آمازون در بخش اسپیکرهای هوشمند به شمار می رود، از این رو باید آن را پرچمداری دانست.

منبع: iotlist

 

ارسال یک دیدگاه