محبوبیت اسپیکرهای هوشمند در حال افزایش است

0
63
محبوبیت اسپیکرهای هوشمند در حال افزایش است
محبوبیت اسپیکرهای هوشمند در حال افزایش است

محبوبیت اسپیکرهای هوشمند در حال افزایش است

چند سالیست که شرکت هایی چون آمازون، گوگل و چندی دیگر تصمیم گرفتند اسپیکرهای هوشمندی را روانه بازار کنند که دارای قابلیت های هوشمندانه برای کاربری است. این اسپیکرها نه تنها قادرند به پخش باکیفیت موسیقی بپردازند، بلکه برای کاربری روزانه بوسیله قابلیت های آنها می توانند دستگاه هوشمند کاربردی به شمار روند.

گوگل صدرنشین بازار اسپیکرهای هوشمند
مطلب مرتبط

در طول چند سال گذشته شرکت های بسیاری تصمیم گرفتند به این عرصه ورود پیدا کرده و موفقیتی را شامل حال خود نمایند که از جمله باید به اپل، ال جی، شیائومی و چندی دیگر اشاره کرد. البته همچنان شرکت هایی هستند که برنامه ای برای ورود به این بخش داشته که باید به سامسونگ و هوآوی اشاره داشت. دو شرکت در نظر دارند تا بزودی اسمارت اسپیکرهایی را با قابلیت های کاربردی و طراحی مدرن روانه بازار کنند. البته دقیقا مشخص نیست چه زمانی باید شاهد معرفی آنها بود.

اسپیکر هوشمند Samsung Aurora رونمایی شد
مطلب مرتبط

به هر حال این روزها طرفداران اسپیکرهای هوشمند رو به افزایش است. به گزارش وب سایت Business Insider فروش اسپیکرهای هوشمند در مقایسه با سال گذشته رشد چشمگیری داشته و این بدان معناست که طرفداران این دستگاه در حال گسترش است.

بین سال های ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ رشد سالیانه اسپیکرهای هوشمند ۴۷.۹ درصد است که این بدان معناست باید شاهد افزایش ۵۰ میلیونی فروش اسپیکرها باشیم و تا سال ۲۰۲۰ حجم ۱۶ میلیونی به ۷۶ میلیون خواهد رسید. این حجم فروش در نوع خود بی نظیر بوده و باید برای دهه بعدی نیز انتظارات بزرگی داشت.

معرفی اسپیکر هوشمند توسط اسپاتیفای
مطلب مرتبط

البته اگر شرکت های دیگری نیز وارد این کارزار شوند پیش بینی فروش دوچندان خواهد شد و می توانیم شاهد فروش هنگفت باشیم.

منبع: Ubergizmo

ارسال یک دیدگاه