قدرت گوگل هوم بیش از آنچه تصور می کنید است

0
296
قدرت گوگل هوم بیش از آنچه تصور می کنید است
قدرت گوگل هوم بیش از آنچه تصور می کنید است

قدرت گوگل هوم بیش از آنچه تصور می کنید است

شرکت گوگل همانند رقبایی چون آمازون و چند دیگری به عرضه اسپیکرهای هوشمندی می پردازد که در ابعاد و اشکال مختلف مبتنی بر دستیار هوشمند گوگل اسیستنت هستند.

از جمله این اسپیکرهای هوشمند باید به گوگل هوم اشاره کرد که محصول استاندارد کمپانی مستقر در سیلیکون ولی بوده و تاکنون فروش بزرگی برای گوگل به دنبال داشته است. به تازگی  شرکت گوگل اعلام کرد این اسپیکر قابلیت انجام سه درخواست به شکل همزمان را پیدا کرده است.

این یعنی در یک زمان می توان سه درخواست مختلف از گوگل هوم داشت و این اسپیکر نیز در یک زمان به پردازش درخواست ها می پردازد. البته در دسامبر سال گذشته قابلیت پاسخ به دو درخواست همزمان فعال شده بود و حال این تعداد به سه درخواست رسیده است.

اسپیکر هوشمند گوگل هوم مینی
مطلب مرتبط

در حال حاضر کاربر تنها باید به بروزرسانی اسپیکر موردبحث پرداخته تا این قابلیت دردسترس آن قرار گیرد. برای مثال افراد می توانند بگوید Hey Google، آب و هوا را پیش بینی کن، تایمر را برای پنج دقیقه زمان بندی کن و موسیقی اسپاتیفای را فعال کن.

تاکنون دستیارهای هوشمند دیجیتالی تنها توانستند دو درخواست را انجام دهند اما شرکت گوگل با افزودن قابلیت مورد اشاره اسپیکر هوشمند خود را فراتر از انتظار نمود.

گفتنیست این قابلیت در حال حاضر تنها شامل کاربران ایالات متحده گوگل هوم شده و باید منتظر ماند تا گوگل آن را دردسترس سایر کاربران اسپیکر هوشمند موردبحث نماید. البته بعید به نظر می رسد تمامی مناطق از این قابلیت قابل توجه برخوردار شوند و تنها مناطق مشخصی را در برخواهد گرفت.

شرکت گوگل قصد داشته در پاییز امسال نسل جدید اسپیکرهای هوشمند خود را با ویژگی های جدید معرفی کند. این رویداد در اکتبر سال جاری برگزار خواهد شد و تنها به محصولات سخت افزاری اختصاص دارد.

ارسال یک دیدگاه