سرویس Xbox Game Pass از یادگیری ماشینی بهره می گیرد

0
91
قابلیت Fast Start سرویس Xbox Game Pass از یادگیری ماشینی بهره می گیرد
قابلیت Fast Start سرویس Xbox Game Pass از یادگیری ماشینی بهره می گیرد

قابلیت Fast Start سرویس Xbox Game Pass از یادگیری ماشینی بهره می گیرد

شرکت مایکروسافت در کنفرانس E3 2018 خود جزئیاتی درباره قابلیت Fast Start سرویس Xbox Game Pass ارائه داده است. به گفته این کمپانی قابلیت موردبحث از یادگیری ماشینی یا به نوعی هوش مصنوعی بهره می گیرد.

با کمک یادگیری ماشینی ، این قابلیت متوجه می شود که کدام قسمت از دیتای بازی باید زودتر دانلود شده و دردسترس بازیکنان قرار گیرد. قابلیت Fast Start قرار است در اواخر ماه جاری به کنسول XBOX ONE شرکت مایکروسافت افزوده شود.

تا بازیکنان کنسول موردبحث هوشمندانه تر قابلیت را در سرویس Xbox Game Pass خود به کار گیرند. مایکروسافت قصد داشته هر ماه بازیهای جدیدی را به لیست سرویس Xbox Game Pass بیافزاید تا این عناوین قابلیت Fast Start شامل حال آنها شود.

قابلیتی که باید آن را به نوعی هوشمند دانست و مناسب بازیکنان است تا بتوانند زودتر به عناوین خود دست پیدا کنند. همانطور که از نام قابلیت Fast Start مشخص است هدف از این ویژگی شروع سریع بازی بوده تا کاربران و گیمرهای کنسول XBOX ONE بازی موردنظر را سریعتر روی کنسول نسل هشتمی خود اجرا کنند.

الکسا و گوگل اسیستنت در راه XBOX ONE
مطلب مرتبط

مایکروسافت اعلام کرد که می خواهد در سال جاری بازی Halo: The Master Chief Collection  را به سرویس Xbox Game Pass خود بیافزاید. گذشته از آن بازیهای The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited, Tom Clancy’s The Division و Fallout 4 نیز از هم اکنون در سرویس موردبحث قابل دسترسی هستند.

به کمک یادگیری ماشینی در حال حاضر فعالیت های مختلفی به شکل هوشمندانه در حال انجام است. از این رو تنها سرویس Xbox Game Pass نیست که با قابلیت Fast Start و هوش مصنوعیش این فناوری برای آن در نظر گرفته شده است.

مشخص نیست آیا شرکت های دیگر نیز چنین قابلیتی را برای کنسول بازی خود در نظر می گیرند یا خیر.

ارسال یک دیدگاه