قابلیت رد کردن تماس دریافتی با دستیار هوشمند سیری

0
61
قابلیت رد کردن تماس دریافتی با دستیار هوشمند سیری
قابلیت رد کردن تماس دریافتی با دستیار هوشمند سیری

قابلیت رد کردن تماس دریافتی با دستیار هوشمند سیری

شرکت اپل پیشتر دستیار هوشمند دیجیتالی سیری را معرفی کرده که در تمامی دستگاه های این شرکت قابل استفاده است. تیم پشتیبانی این دستیار نیز همیشه موجب بهبودی عملکرد سیری شدند. از زمان آیفون ۶اس سیری با محصولات اپل همراه شده و از آن پس کاربران محصولات اپل این دستیار را به کار می گیرند و تجربه کاربری خوبی هم دارند.

حال به نظر می رسد کوپرتینویی ها قصد دارند سیری را بهبود بخشند و دستیار هوشمند دیجیتالی را به رقبا ارائه دهند. پیشتر شرکت اپل پتنتی درباره دستیار هوشمند سیری به ثبت رسانده که به نظر می رسد بزودی باید شاهد بهبود عملکردی در این دستیار باشیم.

تاکنون شایعات بسیاری پیرامون سیری بهبودیافته منتشر شده و هر یک به اطلاعاتی از این دستیار اشاره دارند. به نظر می رسد اپل بزودی این قابلیت را در دستیار هوشمند خود به کار می گیرد اما در پتنت افشا شده این قابلیت فراهم است که سیری می تواند تماس دریافتی را رد کند.

تاکنون چنین قابلیتی با سیری مشاهده نشده و احتمالا در آینده نزدیک شاهد آن خواهیم بود. پیشتر گزارش شد که اپل طی WWDC 2018 از نسخه جدید سیری رونمایی می کند و ویژگی های جدیدی را برای بهبود عملکرد آن معرفی خواهد کرد. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا در آینده نزدیک اپل ویژگی های جدید سیری را معرفی کند.

پیشتر نیز گزارش شد سامسونگ بیکسبی ۲.۰ را در کنار گلکسی نوت ۹ معرفی می کند و این طور که مشخص است شرکت ها سخت در رقابت با یکدیگر برای ارائه خدمات بهتر هستند.

بیکسبی ۲.۰ در کنار گلکسی نوت ۹ معرفی می شود
مطلب مرتبط

منبع: geeky gadgets

ارسال یک دیدگاه