سرویس آمازون کی از قفل های هوشمند بیشتری پشتیبانی می کند

0
97
سرویس آمازون کی از قفل های هوشمند بیشتری پشتیبانی می کند
سرویس آمازون کی از قفل های هوشمند بیشتری پشتیبانی می کند

سرویس Amazon Key

شرکت آمازون در سال گذشته میلادی سرویس جالبی را راه اندازی کرد که Amazon Key  نام داشت و به ارسال کننده های کالا این شرکت اجازه می داد تا بدون حضور اعضای سرویس در خانه بسته موردنظرشان را تحویل گیرند. این سرویس از طریق اشتراکی دردسترس افراد قرار گرفته و کاربران می بایست برای دسترسی هزینه ای نمایند. این سرویس با اشتراکی قابل دسترسی بوده و افراد در صورت عدم حضورشان در خانه می توانند کالا سفارش داده شده از فروشگاه آمازون را تهیه کنند. حال به تازگی شرکت آمازون تصمیم گرفت این سرویس را بروزرسانی کرده و کاربران را با ویژگی های بیشتری رو به رو سازد.

این سرویس موجب از بین رفتن نگرانی افراد درباره عدم دریافت مرسوله موردنظر خواهد شد و کالا موردنظر را به طور حتم دریافت خواهند کرد. البته این نکته حائز اهمیت بوده که بایستی درب خانه از قفل هوشمندی برخوردار باشد. به تازگی آمازون خبر خوبی را درباره این سرویس منتشر کرده که کیت آمازون Cloud Cam درکنار هشت قفل هوشمند بیشتر را در فروشگاه خود ارائه می دهد. این قفل ها از دستیار هوشمند صوتی الکسا پشتیبانی می کنند و انتخاب گسترده ای را در اختیار مشتریان استفاده کننده از سرویس های آمازون قرار می دهد. در کنار آن آمازون قفل های هوشمند بیشتری را به پشتیبانی از سرویس Amazon Key  در آورده که از جمله باید به برند Yale و Kwikset اشاره کرد. بسته موردنظر آمازون قیمتی بین ۱۰۹ تا ۱۳۹ دلار داشته که هزینه کمی را برای مشتریان به دنبال دارد.

قابل توجه بوده که کیت آمازون تنها برای اعضای سرویس Amazon Key  نیست و بیشتر افراد یعنی تمامی افراد می توانند آن را فراهم آورند. این بدان معناست که اگر شما به دنبال یک کیت مقرون به صرفه هستید، کیت جدید گزینه مناسبی است.

منبع: Ubergizmo

ارسال یک دیدگاه