رونمایی Sonos از ساندبار هوشمند Beam

0
15
رونمایی Sonos از ساندبار هوشمند Beam
رونمایی Sonos از ساندبار هوشمند Beam

رونمایی Sonos از ساندبار هوشمند Beam

شرکت Sonos یکی از برندهای مطرح تولیدکننده دستگاه های صوتی بوده که هر سال نسل جدیدی را رونمایی می کند. به تازگی این کمپانی تصمیم گرفت ساندبار هوشمند Beam را که مبتنی دستیار هوشمند دیجیتالی الکسا است.

ساندبار Beam دارای طراحی باکیفیتی بوده و همانند سایر ساندبارها به شکل طولی جلوی تلویزیون قرار می گیرد. از این رو افراد می توانند آن را به عنوان یک اسپیکر سینمایی در کنار تلویزیون نیز به کار گیرند.

از آنجایی که Beam مبتنی بر دستیار هوشمند دیجیتالی الکسا بوده می توان از طریق آن به کنترل سایر دستگاه های هوشمند پرداخت. کنترل دستگاه های هوشمندی چون چراغ های هوشمند، تلویزیون هوشمند و چندی دیگر از ویژگی هایی بوده که می توان با ساندبار هوشمند Beam شرکت Sonos انجام داد. در حقیقت شرکت Sonos با معرفی ساندبار Beam یک نوع اسپیکر هوشمند سینمایی رونمایی کرده و قادر است عملکرد بالایی از خود نشان دهد.

Yandex و رونمایی از اسپیکر هوشمند
مطلب مرتبط

به گفته شرکت سازنده قابلیت کنترل برنامه های Amazon Prime video، Netflix, catch-up TV و برخی دیگر بوسیله الکسا ساندبار هوشمند Beam انجام می گیرد. پیشتر FCC تاییدیه ای را به ساندبار هوشمند Beam داده که انتظار داریم شاهد عرضه آن در بازارهای ایالات متحده باشیم. شرکت Sonos در نظر داشته اسپیکر هوشمند سینمایی Beam را از ۱۷ جولای سال جاری با قیمت ۳۹۹ پوند روانه بازار کند.

با این حساب می توان ساندبار هوشمند Beam را در بازارهای مختلفی چون ایالات متحده، اروپا، آسیا و چندی دیگر شاهد بود. پیشتر شایعاتی پیرامون معرفی این مدل منتشر شده بودیم و انتظار می رود بزودی محصولات هوشمند بیشتری از سوی این شرکت شاهد باشیم.

منبع: t3

ارسال یک دیدگاه