حجم معاملات در حوزه IOT سال ۲۰۲۲ به ۱.۲ تریلیون دلار می رسد

0
84
حجم معاملات در حوزه IOT سال 2022 به 1.2 تریلیون دلار می رسد
حجم معاملات در حوزه IOT سال 2022 به 1.2 تریلیون دلار می رسد

به گفته IDC حجم معاملات در حوزه IOT سال ۲۰۲۲ به ۱.۲ تریلیون دلار می رسد

باتوجه به آخرین گزارش IDC، حجم معمالات در حوزه IOT تا سال ۲۰۲۲ به ۱.۲ تریلیون دلار خواهد رسید. یافته ها بدست آمده از سوی شرکت های تحقیقاتی در زمینه IOT نشان می دهد، این حجم با افزایش حضور فناوری موردبحث در صنایع مختلف رقم خواهد خورد.

باتوجه به اینکه بازار IOT در حال حاضر پیشرفت بزرگی را شاهد بوده می توان انتظار گسترش آن در بیشتر زمینه ها را داشت و تنها شامل حیطه های خاصی نخواهد شد. IDC افزود دامنه های تکنولوژیکی چندگانه یک کلید موفقیت را برای شرکت ها فراهم می آورد و از این رو باید شاهد گسترش استراتژی توسعه محصول و بازار باشیم.

سایر نکات برجسته ای که باید به آن اشاره داشت این بوده که بخش مصرف کننده منجر به رشد هزینه ها و معاملات در حوزه IOT خواهد شد و این امر می تواند خبر خوبی برای فعالان این صنعت باشد. صنعت IOT درگیر صنایع مختلفی بوده و تنها به یک بخش خاصی اختصاص ندارد. بنابراین پیشرفت موردنظر نیز شامل بیشتر زمینه ها شده و باید انتظارات را نسبت به IOT در سال های آینده افزایش داد.

همانطور که حجم معاملات تا سال ۲۰۲۲ افزایش می یابد باید انتظارات فعالیت در این حوزه را افزایش داد. تحقیقات اوایل سال جاری ABI نشان داده که ارتباطات شبکه LPWA تا سال ۲۰۲۳ رشد بسیار بزرگی خواهد داشت و می توان موفقیت قابل توجهی در آن مشاهده کرد.

به هر حال اظهار نظر در این رابطه آسان نیست و پیش بینی می شود حوزه IOT در بیشتر زمینه ها رونقی پیدا کرده و بتواند مطابق انتظارات ظاهر شود. شایان ذکر است همیشه تحقیقات و آمارهایی پیرامون رشد این صنعت منتشر می شود و حال نیز نوبت به یک آمار دیگر رسیده است.

اینتل و ارائه دهندگان ایده هوش مصنوعی
مطلب مرتبط

ارسال یک دیدگاه