تلفن هوشمند Foxconn بر پایه Block Chain

0
133
تلفن هوشمند Foxconn بر پایه Block Chain
تلفن هوشمند Foxconn بر پایه Block Chain

تلفن هوشمند Foxconn بر پایه Block Chain

فاکسکان را می توان یکی از کمپانی های بزرگ تولیدکننده محصولات دانست که شرکت های مختلفی به همکاری با آن پرداخته و تولیدات انبوه خود را در اختیار آن می گذارند.

کمپانی به نام Sirin Labs که در گذشته تصمیم داشت تا اولین تلفن همراه هوشمندی که مبتنی بر فناوری بلاکچین باشد و به عنوان کیف پولی در زمینه ی ارزهای مجازی عمل کند را طراحی و عرضه کند ، اکنون از قطعی کردن تصمیم خود خبر داده است چرا که طراحی و عرضه ی چنین تلفن همراه هوشمند ی را به فاکسکان سپرده است .

فاکسکان به ایجاد تلفن هوشمند ۱۰۰۰ دلاری برای ارزمجازی می پردازد

عملکرد اولین تلفن همراه هوشمند که به عنوان کیف پولی در زمینه ی ارزهای مجازی عمل خواهد کرد و نام آن Finney می باشد به این شکل است که این تلفن همراه هوشمند امکان خرید و ذخیره سازی ارز های مجازی را نظیر بیت کوین و به اشتراک گذاری توکن ها را با افراد مجاور فراهم خواهد کرد .

فاکسکان یک کلید فیزیکی را جهت فعال سازی سرویس های مرتبط با ارز مجازی برای جلوگیری از هر گونه نقل و انتقال ناخواسته ارز های مجازی تعبیه کرده است ، علاوه بر این تلفن همراه هوشمند Finney دارای امنیت بالایی می باشد چرا که در آن از سیستم عامل Sirin OS که مبتنی بر اندروید است استفاده شده است .

نمایشگر این تلفن همراه ۵.۵ اینچ می باشد علاوه بر این ، Finney از ۶۴ گیگابایت حافظه ی داخلی بهره می برد . دوربین های اصلی و سلفی این تلفن همراه هوشمند ۱۲ و ۱۳ مگاپیکسل هستند .

راضی نبودن خالق سیری از روند تکامل این دستیار هوشمند
مطلب مرتبط

براساس گزارش ها و خبر های بدست آمده در زمینه ی این تلفن همراه هوشمند به عنوان اولین تلفن مخصوص ارزهای مجازی ، قرار است که Finney با قیمتی برابر با ۹۹۹ دلار در هشت کشور مختلف از جمله ویتنام و ترکیه که ارزهای مجازی در این کشور ها با استقبال فراوانی رو به رو بوده است عرضه شود .

کمپانی سازنده ی این تلفن همراه هوشمند اعلام کرده است که تاکنون ۲۵ هزار سفارش پیش فروش دریافت کرده است که احتمال می دهد در سال جاری میلادی بین ۱۰۰ هزار تا چند میلیون دستگاه از این موبایل را به فروش برساند .

کمپانی Sirin Labs علاوه بر خبر از تولید تلفن همراه هوشمند Finney از طراحی و عرضه ی یک دستگاه کامپیوتر که دارای مجموعه ی حفاظت سایبری ویژه ای می باشد نیز خبر داد .

شایعاتی از همکاری سازنده ی این تلفن همراه هوشمند با شرکت هواوی وجود دارد علاوه بر این قرار است این کمپانی طراحی و ساخت اپلیکیشن های مبتنی بر بلاکچین بر بستر اندروید را در اختیار کمپانی های دیگر قرار دهد .

جزئیات بیشتری در کار نیست و باید منتظر ماند تا مشخص شود این تلفن هوشمند چه ویژگی ها و مشخصه هایی دارد.

منبع:  The next web 

ارسال یک دیدگاه