بهترین محصولات خانه هوشمند در سال ۲۰۱۷ – بخش دوم

0
335
بهترین محصولات خانه هوشمند در سال 2017 - بخش دوم
بهترین محصولات خانه هوشمند در سال 2017 - بخش دوم

بهترین محصولات خانه هوشمند در سال ۲۰۱۷ – بخش دوم

در حالیکه این مطلب نگارش میشود تنها حدود ۱۰ روز تا پایان سال ۲۰۱۷ میلادی زمان باقی است، یکی از زیباترین لحظات در عرصه تکنولوژی در این ایام، معرفی محصولاتی است که در سال جاری بیشترین رشد و پیشرفت و یا فروش را داشته اند که اگر گشتی در اینترنت بزنید هر وبسایت یا مجموعه ای از دید خود این محصولات را معرفی نموده است.

در حوزه خانه هوشمند امسال شاهد تغییرات شگرف و پیشرفت های قابل توجهی بوده ایم و در مطلب زیر که برگردان مطلب وبسایت PCMAG میباشد، در ادامه مرور بهترین محصولات خانه هوشمند در سال ۲۰۱۷ به بررسی بهترین سیستم های نظارت تصویری میپردازیم.

بخش دوم: بهترین سیستم های نظارت تصویری

Netgear Arlo Pro 2
Netgear Arlo Pro 2
Netgear Arlo Pro 2
Netgear Arlo Pro 2

Netgear Arlo Pro 2

در اوایل سال ۲۰۱۷ بود که سیستم نظارت تصویری محیط خارجی Arlo Pro عنوان های زیادی را در بین رقبا کسب کرد و برخی از مهمترین مزیت های آن نسبت به رقبا، کیفیت ویدیوی فوق العاده، راحتی استفاده و هزاران ویژگی دیگر مانند حسگر حرکتی و شناسایی صدا، باتری های قابل شارژ، قابلیت موقعیت یابی و توانایی سازگاری با دیگر محصولات خانه هوشمند باعث شد که این محصول نظر بسیاری از منتقدان را به جلب کند و خود را متمایز نماید.

در ادامه راه پیشرفت، Arlo Pro 2 نسبت به نسل پیشین خود تفاوت زیادی نکرد اما به روز رسانی هایی را در محصول خود اعمال نمود مانند ضبط ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p و سازگاری با فرامین دستیار صوتی Amazon Alexa که مجموعه اینها باعث شد این محصول در میان بهترین سیستم های نظارت تصویری در سال ۲۰۱۷ قرار گیرد.

خنده الکسا آمازون در پذیرش دستور
مطلب مرتبط

LG Smart Security Wireless Camera LHC5200WI (With ADT

LG Smart Security Wireless Camera LHC5200WI (With ADT Canopy)
LG Smart Security Wireless Camera LHC5200WI With ADT Canopy

(Canopy

سیستم های نظارت تصویری داخلی با قابلیت WiFi راهکار مقرون بصرفه ای را برای ذخیره سازی تصاویر هنگامی که در محل حضور ندارید، ارائه میکند. اما تا زمانی که با سیستم های هشدار دهنده ورود غیر مجاز در ارتباط نباشند، این وظیفه کاربر است تا با مرور تصاویر ضبط شده هنگام رخدادها، بر سیستم نظارت داشته باشد.

محصول جدید کمپانی LG این چالش را مرتفع کرده است و با استفاده از سرویس ADT Canopy نظارت تمام مدت ۲۴/۷ را برای محیط شما به ارمغان می آورد.

این سیستم نظارت تصویری داخلی برای مستاجران، ساکنان و صاحب خانه هایی ایده آل است که مزایای یک سیستم حرفه ای نظارت تصویری را بدون دردسرهای نصب، راه اندازی و پیاده سازی سیستم های سنتی خواهان هستند.

Tend Secure Lynx Indoor

Tend Secure Lynx Indoor
Tend Secure Lynx Indoor

این محصول مصداق بارز این است که گجت های خوب در محصولات ساده میتواند پیاده سازی شود. این سیستم نظارت تصویری سایز کوچک  نه تنها ویدیوهای با کیفیت ۱۰۸۰p و سیستم دید در شب با کیفیت را در خود دارد، ویژگی های دیگری نیز دارد که میتوانید از تنظیمات سیستم، حالت های مختلفی را برای شروع ضبط انتخاب کنید.

علاوه بر اینها حتی میتوانید سنسورهای جای داده شده را برای شروع حالت ضبط، فعال نمایید تا هر چه بیشتر از قابلیت های این محصول با ابعاد کوچک بهره مند شوید. در کنار این ویژگی ها، امکان استفاده از صدای دو طرفه، فضای رایگان ابری و حتی سیستم تشخیص چهرا را نیز در این سیستم نظارتی فعال نمایید. همه این ویژگی ها را میتوانید در ابعاد کوچک و برچسب قیمت۶۰$ داشته باشد.

تعریف اتوماسیون هوشمند
مطلب مرتبط

Nest Cam Outdoor

Nest Cam Outdoor
Nest Cam Outdoor

این نسخه سیستم نظارت تصویری، همانند نسخه داخلی این محصول عمل میکند و فقط قابلت ضد آب بودن و استانداردهای سازگاری در محیط خارجی به نسخه داخلی آن اضافه شده است. بطور مشابه، این دوربین نیز از WiFi برای انتقال تصاویر ضبط شده با کیفیت ۱۰۸۰p استفاده میکند و این تصاویر را میتوانید از طریق محیط Web و یا اپلیکیشن موبایل همراه این محصول نظارت کنید.

در کنار این مزایا، سرویس های مختلفی نیز توسط کمپانی Nest ارائه میشود بطور مثال میتوانید با پرداخت هزینه ای بیشتر از قابلیت ضبط آنلاین تصاویر برای تبدیل به کلیپ ها استفاده نمایید. در نسخه آینده این محصول که از آن با نام Nest Cam IQ Outdoor نام برده میشود میتواند تصاویر را با کیفیت ۴K ضبط نماید و تفاوت میان انسان و موجودات دیگر را تشخیص دهد.

منبع : PCmag

ارسال یک دیدگاه