بهترین محصولات خانه هوشمند در سال ۲۰۱۷ – بخش سوم

0
362
بهترین محصولات خانه هوشمند در سال 2017 - بخش سوم
بهترین محصولات خانه هوشمند در سال 2017 - بخش سوم

بهترین محصولات خانه هوشمند در سال ۲۰۱۷ – بخش سوم

در حالیکه این مطلب نگارش میشود تنها حدود ۱۰ روز تا پایان سال ۲۰۱۷ میلادی زمان باقی است، یکی از زیباترین لحظات در عرصه تکنولوژی در این ایام، معرفی محصولاتی است که در سال جاری بیشترین رشد و پیشرفت و یا فروش را داشته اند که اگر گشتی در اینترنت بزنید هر وبسایت یا مجموعه ای از دید خود بهترین محصولات خانه هوشمند را معرفی نموده است.

در حوزه خانه هوشمند امسال شاهد تغییرات شگرف و پیشرفت های قابل توجهی بوده ایم و در مطلب زیر که برگردان مطلب وبسایت PCMAG میباشد، در ادامه مرور بهترین محصولات خانه هوشمند در سال ۲۰۱۷ به بررسی بهترین قفل ها و سیستم های امنیتی هوشمند میپردازیم.

بخش سوم : قفل ها و سیستم های امنیتی هوشمند

August Smart Lock Pro+ Connect

August Smart Lock Pro+ Connect
August Smart Lock Pro+ Connect

این محصول جدید ارائه شده از سوی کمپانی August همانند نسخه های پیشینش امکانات بسیاری را فراهم آورده است. نسل سوم این قفل های هوشمند، تمام مکانیزم های زنگ و آژیر های مدل  Homekit را دارد و علاوه بر آن ویژگی های جدید آن مانند تکنولوژی DoorDcene کمپانی August، سازگاری با پروتکل Z-wave و اتصالات  WiFi باعث شده است در لیست بهترین محصولات خانه هوشمند در سال ۲۰۱۷ قرار گیرد. همچنین قابلیت اتصال به Alexa، دستیار صوتی Google و اجرای فرامین توسط Siri، دستیار صوتی Apple نیز از دیگر مزایای آن میباشد. اگرچه این محصول برچسب قیمتی بالایی دارد اما امکانات آن، این برچسب قیمت را توجیه میکند.

ADT Pulse

ADT Pulse
ADT Pulse

اگر به دنبال یک تامین کننده بالغ در حوزه امنیت خانه هوشمند باشید قطعاً نام ADT را شنیده اید. در حالیکه قیمت سیستم ADT Pulse از سیستم های پایه گران تر است، توانایی هایی دارد که سیستم های ساده از آن بی بهره اند مانند نظارت ۲۴/۷ و پشتیبانی مشتریان. در یک نگاه کلی این سیستم امنیتی یکی از کامل ترین پکیج ها را برای امنیت خانه هوشمند به ارمغان خواهد آورد.

تکنولوژی Wi-Fi HaLow؛ آینده خانه هوشمند و اینترنت اشیا
مطلب مرتبط

Adobe Home Security Starter Kit

Adobe Home Security Starter Kit
Adobe Home Security Starter Kit

اگر به دنیال سیستم هایی هستید که خودتان آنها را تکمیل کنید و بسازید یا بعبارتی DIY باشند (Do It Yourself) ، Adobe Home Security Starter Kit را حتما با دقت بیشتری مطالعه نمایید. این محصول، یک راهکار بهینه از میان یک سیستم امنیتی DIY تا یک راهکار حرفه ای نصب شده  را بررسی و مناسب ترین گزینه را به شما ارائه میدهد. راحتی نصب و پیاده سازی، سازگاری با طیف وسیعی از محصولات خانه هوشمند با پروتکل های Z-Wave و ZigBee مانند قفل های هوشمند، روشنایی و سوئیچ ها و همینطور ترموستات NEST یک پوشش کامل را در خانه هوشمند بوجود می آورد. این محصول همچنین از فرامین صوتی Amazon Alexa و نیز فرامین IFTTT نیز پشتیبانی می کند.

منبع : PCmag

ارسال یک دیدگاه