با دوربین EverCam امنیت را مهمان خانه خود کنید

0
134
evercam1
evercam1

با دوربین EverCam امنیت را مهمان خانه خود کنید

شرکت Anker را باید یکی از برندهای مطرح تولیدکننده دستگاه های هوشمند خانگی اشاره کرد که با سری Eufy خود توانسته ربات های جاروبرقی، ترازو هوشمند و اسپیکرهوشمندی به نام Genie ، تحولی در صنعت دستگاه های هوشمند به وجود آورد.

در این بین به تازگی آنکر محصول جدیدی از خانواده Eufy را معرفی کرده که دوربین امنیتی بی سیم EverCam نام دارد. پیشتر Anker در کیک استارتر کمپینی را برای EverCam ایجاد کرد که با وجود ویژگی هایی چون عمر باتری طولانی، نصب ساده و کیفیت دوربین FHD با استقبال بسیاری مواجه شد و بودجه کافی را بدست آورد.

این دوربین را می توان روی پایه نیمه کروی آهن ربایی قرار داد که در هر سطحی جای می گیرد. سپس دوربین به پایه متصل شده و به شکل راحتی می توان آن را به هر سمتی چرخاند تا مورد استفاده قرار گیرد.

evercam wall mount
evercam wall mount

با سنسورهای مختلفی که در این دوربین به کار گرفته شده EverCam عبور انسان یا حیوان را تشخیص داده و شناسایی دقیقی دارد. برای این دستگاه لنز ۱۴۰ درجه ای در نظر گرفته شده و با دیافراگم لنز f/2.2 گسترده دید بالایی داشته و از رزولوشن بالا نیز پشتیبانی می کند.

evercam
evercam

با اسلات کارت اس دی که در EverCam تعبیه شده می توان فیلم ها را در آن ذخیره کرد و دیگر خبری از فضای ذخیره سازی ابری نیست. دوربین موردبحث با رمزگذاری ۱۲۸ بیتی AES زمانی دسترسی به اطلاعات را می دهد که کارت درون پایه دوربین قرار گیرد. بنابراین هر فردی قادر نیست کارت اس دی EverCam را گرفته و از طریق به ویدئوهای محرمانه دسترسی پیدا کند.

آمار 50 میلیونی از بازار اسپیکرهای هوشمند
مطلب مرتبط

متاسفانه Anker تاریخ عرضه و قیمت دقیقی برای EverCam در نظر نگرفته بنابراین برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا اطلاعات کامل این دوربین مشخص شود.

منبع: engadget

ارسال یک دیدگاه