با آمازون Echo Look آشنا شوید

0
223
با آمازون Echo Look آشنا شوید
با آمازون Echo Look آشنا شوید

با آمازون Echo Look آشنا شوید

بی شک می توان آمازون را یکی از نخستین تولیدکنندگان دستگاه های هوشمند در زمینه اسپیکر و برخی لوازم خانگی دیگر دانست. در این بین باید باید به دوربین اشاره کرد که به عنوان یک دوربین امنیتی خانگی در کنار دستیار هوشمند الکسا به کار گرفته می شود.

Echo Look اگرچه یک دوربین نظارتی و امنیتی خانگی محسوب شده، بلکه با هدف مد نیز آمازون آن را طراحی نمود. بنابراین نباید این دیوایس را تنها به عنوان یک دوربین نظارت یا مد به شمار آورد.

ویژگی های Amazon echo look
ویژگی های Amazon echo look

وجود دستیار هوشمند دیجیتالی الکسا به افراد اجازه می دهد تا به شکل صوتی کنترلی روی اکولوک داشته باشند. از این رو کنترل چنین محصولی بسیار ساده خواهد بود هنگامی که از دستیار هوشمند دیجیتالی چون الکسا بهره می گیرید. آمازون همیشه سعی داشت دستگاه های هوشمند قابل توجهی را در بازار عرضه داشته و اکولوک نیز یک مدل هوشمند بوده که با اتکا به دستیار هوشمند آمازون می تواند شما را برای انتخاب بهتر لباس کمک کند.

با برنامه اکولوک می توانید خود را از هر زاویه ای مشاهده کنید. قادرید شما لباس های موردنظر را در تن خود مشاهده کنید تا در صورت نیاز آن را بپوشید و به کار گیرید. با Style Check می توانیم مشاوره ای درباره انتخاب لباس مناسب خود داشته باشید

Echo Look فراتر از یک دوربین نظارتی برای خانه عمل می کند و حتی می توانید آن را در اتاق کودک خود نیز قرار دهید تا از رفتار آن با خبر بوده و از هر خطری که کودکتان را تهدید می کند با خبر باشید.

آمازون الکسا را به مترجم زنده تبدیل میکند
مطلب مرتبط

شایان ذکر بوده آمازون این دوربین هوشمند را از طریق فروشگاه خود به فروش می رساند و افراد می توانند آن را از این فروشگاه یا برخی دیگر تهیه کنند.

منبع: IoT list

ارسال یک دیدگاه