اینتل در نمایشگاه Computex 2018

0
52
اینتل در نمایشگاه Computex 2018
اینتل در نمایشگاه Computex 2018

اینتل با گروه راک هوش مصنوعی خود در کامپیوتکس هنرنمایی کرد

شرکت اینتل همیشه در کامپیوتکس حضور داشته است. امسال اینتل در نمایشگاه Computex 2018 تصمیم گرفت گروه راک هوش مصنوعی خود را در این رویداد به نمایش بگذارد. گریگوری برایانات مدیر بخش رایانش کلاینت اینتل در جریان کنفرانس به معرفی پردازنده نسل هشتمی جدیدی پرداخت. این پردازنده در سیستم های شرکت های لنوو، ایسر، ایسوس و باقی قرار خواهد گرفت و نسبت به قبل عملکرد بسیار بهتری دارد.

در کنار معرفی پردازنده، برایانت روی سکو رفته و با کیت درام نامرئی در کنار هوش مصنوعی Movidius به هنرنمایی پرداخت. این گروه هوش مصنوعی توسط واحد پردازش بصری Movidius عمل کرده و بدون این واحد هیچ وجودی نخواهند داشت. این هوش مصنوعی با هنرنمایی آواتارهای الا و مایلز بوسیله جدیدترین سیستم های نواختن موسیقی بهترین عملکرد را به عنوان یک تیم هوشمند از خود نشان دادند.

اینتل و ارائه دهندگان ایده هوش مصنوعی
مطلب مرتبط

در طی این کنفرانس برایانت پشت درام نامرئی قرار داشت و در سوی دیگر کوین دوسِت یکی از موسیقی دانان پشت کیبوردی قرار گرفت و به نواختن موسیقی پرداخت. در کنار آنها آواتارهای مایلز و الا نیز واکنشی نسبت به آهنگ ها نشان می دادند وطبیعی جلوه می کردند.

اگرچه این گروه عملکرد در سطح یک گروه راک واقعی نداشته اما آنچه در عملکرد شاهد بودیم دست کمی نداشت و باید به تحسین واحد پردازش بصری Movidius اینتل پرداخت که اینگونه می تواند عملکردی حقیقی داشته و موجب به حرکت درآوردن شخصیت های مجازی باتوجه به واکنش های موردنظر شود. البته این موضوع نمایشی بیش نبود و Movidius نیز با اهداف مختلفی توسعه یافته است.

در این ویدیو خلاصه ای از فناوری های نوین ارائه شئه توسط کمپانی Intel در نمایشگاه Computex2018 را مشاهده میفرمایید. 

ارسال یک دیدگاه