انتشار جزئیات جدید از اسپیکر هوشمند سامسونگ

0
92
جزئیات جدیدی از اسپیکر سامسونگ
جزئیات جدیدی از اسپیکر سامسونگ

جزئیات جدیدی از اسپیکر سامسونگ

همانطور که می دانید شرکت سامسونگ در حال حاضر روی اسپیکر هوشمند مبتنی بر بیکسبی فعالیت می کند و تاکنون چنین دستگاهی توسط شرکت کوپرتینویی معرفی نشده است.

این شایعات مدتهاست در جریان هستند و به تازگی با انتشار اطلاعاتی بیشتر قوت گرفتند. به گزارش وب سایت سم موبایل، این اسپیکر هوشمند به اسم رمز Lux تحت توسعه قرار دارد. این اسپیکر از صفحه نمایش لمسی با قابلیت ناوبری حرکتی بوده که افراد را دوبار ضربه زدن روی آن می توانند زومی داشته یا به لیست پخش هدایت شوند.

کاربر می توان تنظیمات گسترده ای روی کیفیت اسپیکر داشته باشد. همانند گوگل هوم، کاربر می تواند از طریق این دیوایس به چند اسپیکر هوشمند مبتنی بر بیسکبی سایر اتاق ها متصل شده و کنترلی روی آنها داشته باشد.

همانند سایر اسپیکرها کاربر با گفتن های بیکسبی این دستگاه را برای کاربری هوشمندانه فعال سازد. همچنین این قابلیت وجود داشته که افراد قفلی روی اسپیکر داشته و هیچ فردی نتواند از آن استفاده کند. توانایی برقراری تماس و قابلیت اتصال به بلوتوث بخشی از ویژگی های اسپیکر هوشمند جدید سامسونگ است.

گذشته از آن قابلیت مدیریت اسپیکر با برنامه SmartThings سامسونگ نیز ممکن است. درحالی که سم موبایل اطلاعاتی درباره تاریخ عرضه این اسپیکر ارائه نداد اما بلومبرگ در دسامبر ۲۰۱۷ اعلام کرد اسپیکر هوشمند مبتنی بر بیکسبی نیمه دوم سال ۲۰۱۸ راه اندازی می شود.

بیکسبی ۲.۰ در کنار گلکسی نوت ۹ معرفی می شود
مطلب مرتبط

بنابراین برای کسب جزئیات دقیق درباره زمان معرفی و عرضه اسپیکر جدید کره ای ها حداقل باید تا نیمه دوم سال ۲۰۱۸ منتظر ماند و نمی توان به شایعات بی اساس اکتفا کرد. در اخباری مرتبط این احتمال وجود داشته در کنفرانس رونمایی گلکسی نوت ۹ شرکت کره ای برنامه ای برای رونمایی از این محصول داشته باشد.

این موضوع ابتدا توسط DJ Koh یکی از مدیران ارشد سامسونگ در رویداد رونمایی گلکسی اس ۹ طی نمایشگاه MWC 2018 تایید شد. باید آن آخرین پتنت به ثبت رسیده سامسونگ اطلاعات احتمالی از اسپیکر هوشمند شرکت کره ای ارائه می دهد.

سامسونگ فناوری جدیدی را در قالب پتنت به ثبت رسانده است

براساس پتنت، اسپیکر هوشمند سامسونگ مبتنی بر دستیار هوشمند دیجیتالی بیکسبی است و دارای ویژگی هایی چون، صفحه نمایش، دوربین و میکروفون است. پتنت نوامبر سال گذشته به ثبت رسید و در ۳۱ می سال جاری نیز آشکار شد.

گفته می شود اسپیکر هوشمند از ۷ بلندگو برخوردار است و از دو قسمت جدا شونده ای تشکیل می شود. یکی از این قسمت ها ساختاری ۳۶۰ درجه و کروی دارد. مزیت دو قسمتی بودن اسپیکر بدین شکل بوده که افراد می توانند هر قسمت را در گوشه ای قرار داده تا صدا باکیفیت و گسترده ای را بشنوند.

به جز قابلیت چرخش، میکروفون، دوربین و صفحه نمایش لمسی توسط سامسونگ در نظر گرفته شده تا تجربه کاربری خوبی رقم زند. حتی شرکت کره ای قصد داشته قلم نوت یا همان اس پن را به پشتیبانی این دستگاه درآورد.

در دیگر ویژگی ها باید به قابلیت NFC، بلوتوث، وای فای و GPS اشاره کرد. هیچ اطلاعاتی درباره زمان رونمایی آشکار نشده اما انتظار داریم در اواخر سال ۲۰۱۸ رونمایی و عرضه آن صورت گیرد. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و نمی توان به شایعات بی اساس اشاره کرد.

اسپیکر هوشمند Samsung Aurora رونمایی شد
مطلب مرتبط

البته باتوجه به ثبت پتنت توسط سامسونگ پیش بینی می شود این اطلاعات به حقیقت تبدیل شود و شاهد اسپیکر قابل توجهی باشیم.

ارسال یک دیدگاه