انتشار الکسا برای اپل واچ

0
134
انتشار الکسا برای اپل واچ
انتشار الکسا برای اپل واچ

انتشار الکسا برای اپل واچ

شرکت اپل هر سال نسل جدیدی از ساعت های هوشمند اپل واچ را عرضه می کند و وجود سیری در کنار این ساعت کاربری هیجان انگیزی را رقم می زند. اما در این بین برخی مایل نیستند سیری را به عنوان دستیار هوشمند خود داشته باشند می توانند در حال حاضر الکسا را جایگزین کنند.

به تازگی دستیار هوشمند دیجیتالی الکسا آمازون برای ساعت هوشمند اپل واچ در قالب برنامه ای شخص ثالث منتشر شد. شرکت اپل سیری را به شکل پیش فرض در اپل واچ تعبیه کرده اما برخی ممکن است آن را نپذیرفته و به دنبال یک جایگزین باشند که در این بین الکسا گزینه مناسبی است.

قابلیت رد کردن تماس دریافتی با دستیار هوشمند سیری
مطلب مرتبط

البته آمازون خود رسما این برنامه را برای اپل واچ منتشر نکرده بلکه توسعه دهندگان بودند با توسعه اپلیکیشنی این دستیار هوشمند را به پلتفرم پوشیدنی اپل وارد کردند. برنامه ای که الکسا با آن به اپل واچ افزوده می شود Voice in Can نام دارد. متاسفانه قابلیت های الکسا اپل واچ متعدد و بسیار نیست و نباید انتظار داشته باشید این دستیار همانند اکو آمازون در اپل واچ عمل کند بلکه با حداقل امکانات رو به رو خواهید بود.

همچنین افراد نمی توانند همانند بیان Hey Siri برای فعال کردن سیری، الکسا را فعال سازند. به هر حال این قابلیت برای افرادی مناسب است که نمی خواهند سیری را مورد استفاده قرار دهند، از این رو باید الکسا را یک دستیار هوشمند کاربردی دانست و تجربه کاربری مطلوبی فارهم می آورد. گفتنیست برنامه هزینه ۲ دلاری به دنبال خواهد داشت و با مراجعه آیتونز می توانید آن را دانلود کرده و روی ساعت هوشمند خود نصب کنید.

به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید به صفحه این اپ مراجعه کرده تا اطلاعات کافی کسب کنید.

منبع: Ubergizmo

ارسال یک دیدگاه