الکسا آمازون از قفل های هوشمند Yale پشتیبانی می کنند

0
71
الکسا آمازون از قفل های هوشمند Yale پشتیبانی می کنند
الکسا آمازون از قفل های هوشمند Yale پشتیبانی می کنند

الکسا آمازون از قفل های هوشمند Yale پشتیبانی می کنند

به نظر می رسد هر از گاهی باید شاهد پشتیبانی قفل هوشمند جدیدی از الکسا آمازون باشیم و این تعداد در هر ماه افزایش می یابد. پیشتر اعلام شد الکسا قادر است از قفل هوشمند Schlage پشتیبانی می کند و حال نوبت به شرکت Yale رسیده که در زمینه قفل هوشمند فعالیت می کند. Yale اخیرا اعلام کرده که قفل هوشمندهای این برند از الکسا آمازون به عنوان دستیار هوشمند دیجیتال پشتیبانی به عمل می آورند.

در حال حاضر قفل های Yale قابلیت پشتیبانی از الکسا را دارا هستند و از جمله مدل های آن باید به Yale Z-Wave و Zigbee این برند اشاره کرد. به گفته Yale از طریق الکسا آمازون می توان به شکل صوتی قفل هوشمند این برند را در چند مدلی که عرضه می شود، کنترل کرد. البته برای باز کردن قفل افراد بایستی یک کد صدا چهار رقمی تنظیم کنند تا قفل با شنیدن آن به باز کردن درب بپردازد.

این فرآیند با کمک الکسا و دستیار هوشمند صوتی آن انجام می گیرد. الکسا با تکمیل کردن درخواست باز کردن و تشخیص صدا صحیح موجب باز شدن درب خواهد شد. باز کردن قفل نیز می تواند از طریق برنامه الکسا انجام گیرد که امر دشوار و پیچیده ای نخواهد بود و به سادگی انجام می گیرد.

کورتانا و الکسا در کنار یکدیگر
مطلب مرتبط

بنابراین اگر شما یک کاربر الکسایی باشید به سادگی می توانید از قفل های هوشمند Yale بهره گیرید و کاربری هوشمندی را در استفاده از این نوع قفل شاهد باشید. انتظار می رود بزودی قفل های هوشمند دیگری از سایر برندها به پشتیبانی از دستیار هوشمند دیجیتالی یا همان صوتی الکسا آمازون بپردازند.

منبع: ubergizmo

ارسال یک دیدگاه