اسپیکر هوشمند مایکروسافت

0
76
اسپیکر هوشمند مایکروسافت
اسپیکر هوشمند مایکروسافت

مایکروسافت اسپیکر هوشمند می سازد

شرکت مایکروسافت Microsft یکی از برندهای مطرح تولیدکننده نرم افزارهایی چون ویندوز است که هر سال با انتشار بروزرسانی هایی این سیستم عامل را بهبود می بخشد. اما محصولات این شرکت تنها به ویندوز ختم نمی شود زیرا می توان تولیدات دیگری را هم مشاهده کرد.

از جمله باید به کنسول بازی، نرم افزارهای مناسب کسب و کار آفیس، سرویس های مبتنی بر ابر آژور، سیستم های کامپیوتری سرفیس و چندی دیگر اشاره داشت. در حال که محصولات متعددی را در لیست این شرکت می توان مشاهده کرد اما خبری از اسپیکر هوشمند نیست.

اسپیکرهای هوشمند این روزها بسیار محبوبیت پیدا کردند و شرکت های مطرحی چون گوگل و اپل تصمیم گرفتند به تولید این نوع دیوایس بپردازند. حال نوبت به مایکروسافت رسیده تا در آینده نزدیک اولین اسپیکر هوشمند خود را با دستیار دیجیتالی هوشمند کورتانا رونمایی کند. این دستیار هوشمند پیشتر در اسپیکر هوشمند هارمن که در همکاری با مایکروسافت اسپیکری را رونمایی و عرضه داشت، به کار گرفته شد.

در محصول آینده مایکروسافت از پردازنده اسنپدراگون ۲۱۲ بهره گرفته می شود که نشان از قیمت ارزان اسپیکر است. شرکت مایکروسافت برای توسعه این اسپیکر با شرکت تایوانی Quanta همکاری می کند.

همچنین محصول در مراحل اولیه توسعه خود قرار دارد و تا پایان تولید آن فاصله زمانی نسبتا طولانی باقی مانده است. جزئیات بیشتری در کار نیست اما پیش بینی می شود در سال ۲۰۱۹ این محصول هوشمند مبتنی بر کورتانا رونمایی و عرضه شود.

با وجود اسنپدراگون ۲۱۲ پیش بینی می شود گوشی هوشمند مذکور با قیمتی کمتر از ۲۰۰ دلار عرضه خواهد شد. انتظار می رود در سال ۲۰۱۹ جزئیات بیشتری مربوط به محصول آشکار شود و با عدم وجود اطلاعات لازم نمی توان به شایعات بی اساس اشاره کرد.

آینده دوربین های هوشمند خانگی
مطلب مرتبط

احتمالا طراحی مدل با مایکروسافت خواهد بود.

منبع: gsm arena

ارسال یک دیدگاه