آینده دوربین های هوشمند خانگی

0
192
آینده دوربین های هوشمند خانگی
آینده دوربین های هوشمند خانگی

در این اواخر شرکت های نام دار مانند شرکت های سونی ، نیکون ، فاکسکان ، سینرا و ویستران با تحقیق و بررسی در این زمینه که کاربران بسیار از دوربین های نظارتی خانه های هوشمند استقبال چشم گیری داشته اند ، قصد دارند با همکاری یکدیگر به طراحی و توسعه ی شبکه و اکو سیستم دوربین های هوشمند نظارتی خانه ها بپردازند . اکو سیستم جدیدی که شرکت های نام برده قصد دارند آن را طراحی و توسعه دهند تا به لطف آن کاربران بتوانند از طریق یک رابط کاربری تصاویر زنده و ضبط شده از دوربین های هوشمند خانگی با برند های مختلف را مشاهده کنند ، اکو سیستم NICE Network of Intelligent Camera Ecosystem  نام دارد .

اکو سیستم NICE ، به گونه ای طراحی شده است که تمامی کاربران تنها با جستجوی یک واژه می توانند به محتوای مورد نظر خود دست یابند ، شاید از خود بپرسید چگونه ؟ به گونه ای که اکو سیستم NICE با قرار دادن مشخصات فنی لازم در اختیار تولید کنندگان دوربین های نظارتی خانه های هوشمند این امکان را  فراهم می کند تا تصاویری که از طریق این دوربین ها ثبت شده اند این قابلیت را داشته باشند تا به چندین فایل ، نام گذاری ، امکان جستجو ، ایجاد تامبنیل و ذخیره سازی در فضای ابری تقسیم شوند و از این طریق کاربران دوربین های نظارتی خانه های هوشمند به راحتی بتوانند تنها با جستجوی یک واژه به محتوای مورد نظر خود برسند .

همکاری شرکت های نام برده بایکدیگر باعث می شود امکان توسعه ی شبکه ی یکپارچه به بهترین شکل فراهم شود و اپلیکیشن های لازمه را آسان تر خواهد کرد حتی باعث می شود بتوان از دوربین هایی با برند های مختلف در یک مکان و در کنار یکدیگر استفاده کرد .

معرفی اسپیکر هوشمند توسط اسپاتیفای
مطلب مرتبط

انتظار داریم که طراحی و تولید استاندارد های اکو سیستم NICE  تا پایان سال جاری میلادی تکمیل شود و در ابتدای سال میلادی ۲۰۱۹ از آن رونمایی شود .

منبع: Zoomit

ارسال یک دیدگاه